Založ si blog

7 statočných sudcov, či trpaslíkov. . . a 1 Snehulienka?

Včera som napísal blog „Čižnár, Čentéš, či družstevníci?“ Stretol sa včerajšok s dneškom a v mojej emailovej schránke odkazy. Jeden od nejakého hovorcu siedmich statočných 😀 a jeden od nejakého anonyma, ktorí tvrdí, že je sudcom. Ten hovorca tvrdil, že nie je pravda, že sedem statočných v Košicoch ňet, ako som písal v mojom blogu, lebo že sedem statočných  jest v Košicoch a že si mám pozrieť ich web…..Pozrel som sa teda na tu ich stránku a poviem Vám, že je to zaujímavé 😀 co som si tam našou… Najzaujímavejšie je, ako ten ich predseda vykrikuje, že gorily daju do basy. Hahahha…Zasmial som sa dobre. Pozrite si video 


Ale k veci, žarty bokom. Lepší odkaz bol od toho anonymného sudcu. Vraj si mám pozrieť novú stránku ústavného súdu a sudcov. A mám si dávať pozor čo píšem, aby ma náhodou niekto nezažaloval za urážku sudcu a vraj nejaké trestné činy som akože už spáchal, že dehonestujem sudcov, že su družstevníci a podobne. Tak som si teda pozrel stránku Ústavného sudu SR TU.

 

A potom som si pozrel aj niektorých ctených ústavných sudcov – družstevníkov ako ich nazýva ctený sudca p. Harabín, bývalý minister spravodlivosti nominant otca zakladateľa vlasti našej pána s krvavými paprčami ako ho karikaturiroval Šuty, nášho veľkého Vladímíra, nie však Lenina ale Mečiara – toho času dôchodcu z vily Elektra.

Na stránke http://portal.concourt.sk/pages/viewpage.action?pageId=1277992 zistil som, že napríklad JUDr. Lajos Mészáros
, sudca Ústavného súdu Slovenskej republiky, Narodil sa 3. apríla 1955 v Jelke, okres Galanta. Ďalej tiež, že JUDr. Juraj Horváth 
sudca Ústavného súdu Slovenskej republiky, Narodil sa 24. apríla 1947 v Békéscsabe, Maďarská republika. Po ukončení vysokoškolského štúdia na Právnickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave začal pracovať ako podnikový právnik v Poľnohospodárskom družstve Zemianska Olča, následne v Poľnohospodárskom družstve Vrbová nad Váhom a Poľnohospodárskom družstve Marcelová. Podieľal sa na transformačnom procese ďalších poľnohospodárskych družstiev v okrese Komárno, napr. Kameničná, Čičov, Tôň, Veľké Kosihy, Klížska Nemá.

Ďalší ctený ústavný sudca JUDr. Rudolf Tkáčik, 
sudca Ústavného súdu Slovenskej republiky, Narodil sa 14. decembra 1953 v Orkucanoch, okres Sabinov, Vysokoškolské štúdium na Právnickej fakulte Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach ukončil v roku 1977. V rokoch 1978 – 1986 pracoval ako podnikový právnik. V rokoch 1987 – 1990 pôsobil  na Ministerstve poľnohospodárstva a výživy Slovenskej republiky na legislatívnom útvare najprv ako odborný referent, neskôr ako vedúci oddelenia.

 

Ako vidíme všetci, ctený sudca najvyšší pán Harabín mal asi pravdu a ja som ho len citoval /tak ako môže mňa niekto žalovať, keď len opakujem najvyššieho sudcu?/ na ústavnom súde v Košicoch sú sudcovia, ktorí majú blízko k družstevníkom. Jelka. V Jelke vraj apá hovorili, že bolo veľké družstvo, pestovali zeleninu, uhorky, paradajky ako na juhu Slovenska pestujú. A potom nosili do Bratislavy. Na trh. Na trhu sa možno stretol Lájos so Snehulienkou, či?  Ďalší ústavný sudca vyhlasuje, že pracoval v Poľnohospodárskom družstve Zemianska Olča, následne v Poľnohospodárskom družstve Vrbová nad Váhom a Poľnohospodárskom družstve Marcelová. Ďalší zas pracoval na  Ministerstve poľnohospodárstva a výživy. Tak to všetko sú len fakty a sú z oficiálnej stránky nášho súdu. Tak začo ma chce niekto žalovať? Za to, že napíšem blog, kde len pravdu píšem, že ako ctený p. Harabín hovorí, družstevníkov máme na ústavnom úde? Veď to asi aj Pravda je, že v Košicoch ňet sedem statočných na sústavnom súde, ak nemyslím tých nových siedmich statočných na čele s ďalším právnikom v klobúku 😀 😀 

 

Záver môjho blogu končím dojmom, že 1 Snehulienka to má s tými družstevníkmi na súde asi ťažké. Asi aj preto 1 Snehulienka sa nevenuje manažovaniu družstevníkov a rozhodovaniu Či Čižnár, či Čenteč, či čo, ale svoj cteny drahocenný sudcovsko ústavný čas venuje prerábaniu webových stránok, lebo v rámci postupného budovania nového informačného systému nastal čas aj na prehľadnejšie sprístupňovanie informácií, a preto sa na Ústavnom súde rozhodli vytvoriť novú webovú stránku inštitúcie, ktorá sa od predchádzajúcej nebude líšiť iba dizajnom, ale aj jednoduchšou orientáciou a vyhľadávaním informácií. 😀 😀 😀 

Tak nájde sa v Košicoch aspoň sedem statočných sudcov, ktorí konečne rozhodnú či Čižnár, či Čentéš, či naozaj sedia na tom súde len trpaslíci okolo snehlienky? Pýtam sa!

Politicka reklama je na blogoch Pravdy zakázaná

02.08.2013

Fájn. Môj blog bol opäť stiahnutý. Nevidím na tom blogu nič, čo by robilo reklamu nejakej strane ale dobre. Má rád fakty, tak som si pozrel aj iné blogy dole. Žiaden z blogov dole nebol stiahnutý, viac »

7 Statočných nie, ale komunisti a Fico áno

02.08.2013

Čítam blogy na pravda a na sme. To robíme asi viacerí. Na pravde som sám aj napísal nejaké blogy. Niektoré zostali, niektoré mi cenzory na pravde stiahli. Stiahli tie, kde som sa prihlásil k viac »

P. Harabín konajte! Vyčistite chliev! Zlepšite image sudcov!

29.07.2013

O to Vás prosím ja, občan SR, ktorý platí dane a spolieha sa na slovenskú justíciu, že keď má problem, čestný a statočný a odborne zdatný sudca mu pomôže. Aká je však Pravda? Ak je viac »

KĽDR štart rakety

USA žiadajú Čínu a Rusko, aby uplatňovali sankcie voči KĽDR

21.07.2018 07:00

Spojené štáty v piatok privítali jednotnú podporu Bezpečnostnej rady OSN pre úplne overenú denuklearizáciu Severnej Kórey.

počasie, teplo

Čaká nás týždeň slnka a občasných búrok

21.07.2018 06:00

Teploty okolo tridsiatky, ale aj hrozba intenzívnych búrok. A to sa na severe a severovýchode ešte nestihli spamätať z 56-hodinových intenzívnych lejakov a záplav.

Sýria nepokoje Dará vláda vlajka povstalci odchod

Nálety Asada a Ruska na oblasť Dará v Sýrii zabili 26 civilistov

20.07.2018 23:19

Skoro polovicu z obetí tvoria deti.

Masaker v rabínskej škole

Dvaja mladí Briti chystali masovú vraždu na svojej škole. Dostali dlhoročné tresty

20.07.2018 22:56

Thomas Wyllie a Alex Bolland sa inšpirovali masovou vraždou, ktorú na strednej škole v Columbine v americkom štáte Colorado spáchali v roku 1999 Dylan Klebold a Eric Harris.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 13
Celková čítanosť: 27741x
Priemerná čítanosť článkov: 2134x

Autor blogu

Kategórie